Spotkanie z Panią Moniką Jaruzelską – czołową polską stylistką

Z nieukrywaną przyjemnością podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, które miało miejsce 27 listopada 2012 w Hotelu Sheraton, spotkaliśmy się z Panią Moniką Jaruzelską – czołową polską stylistką.

Tematem szkolenia był dress code w biznesie ślubnym. Zagadnienia dotyczyły zarówno wizerunku konsultantów ślubnych, jak również dress codu usługodawców weselnych. Ponadto ważnym tematem były klasyczne zasady doboru strojów dla Nowożeńców, oraz trendy ślubne, które czasem przełamują kanony.

Bogatsi o wiele wniosków i spostrzeżeń chętnie podzielimy się wiedzą z naszymi klientami. Tymczasem załączamy pamiątkowe zdjęcie.

Monika Jaruzelska – absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Jedna z pierwszych polskich stylistek. Przez osiem lat kierowała Działem Stylizacji Twojego Stylu.

Realizowała liczne kampanie reklamowe dla firm odzieżowych, kosmetycznych i jubilerskich. Od 2001 do 2008 roku członek zarządu i dyrektor kreatywny Deni Cler i W. Kruk. Założyła Szkołę

Stylu. Na stałe współpracowała z miesięcznikiem PANI, ELLE oraz radiem Chilli Zet. We wrześniu 2011 wprowadziła na polski rynek autorską kolekcję ubrań dla kobiet aktywnych zawodowo.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 4 =

*