Ranking Perfect Day – obiekty weselne w Polsce – część pierwsza

Dziś publikujemy pierwsze pięć, sprawdzonych przez nas, obiektów weselnych z całej Polski.

1. GŁĘBOCZEK VINE RESORT & SPA

głęboczek

Lokalizacja

Hotel położony jest na Pojezierzu Brodnickim, dokładnie między dwoma jeziorami: Głęboczek i Forbin. Atrakcyjności dodaje temu miejscu fakt, że leży ono na niewielkich wzgórzach, dzięki którym z tarasu hotelu rozpościera się przepiękny widok na na jeziora, kwitnące łąki i na winnice. Za tak przemyślane rozplanowanie obiektu dajemy Głęboczkowi owacje na stojąco!

Jakość obsługi

Wszyscy pracownicy hotelu są zawsze bardzo chętni do pomocy. Zarządzający obiektem są elastyczni w podejściu do klienta. Pracownicy są świetnie zorganizowani i można zawsze na nich liczyć. Obsługa kelnerska przy stole – bez zarzutu.

Za obsługę na wysokim poziomie dajemy zatem wielkie brawa !

Jakość serwowanych posiłków

Z wielką przyjemnością możemy potwierdzić wspaniałą jakość serwowanych posiłków – zarówno śniadań, jak i wszelkich innych – na menu weselnym kończąc. Szef kuchni jest bardzo elastyczny i wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta, pomaga w doborze  najlepszych, opartych na produktach sezonowych, dań na przyjęcie weselne. Ponieważ hotel posiada własną winnicę, obiekt przykłada wagę do starannego doboru dostępnych w restauracji win, promując także wspaniałe polskie wina. Za jakość serwowanych posiłków dajemy zatem owacje na stojąco !

Komfort pokojów hotelowych

W pokojach wszystko jest  przemyślane i nie ma żadnych zbędnych elementów. Są one duże i wygodne. Na łóżkach są przemiłe i przecudne, wełniane pledy, dodające ciepła całemu wnętrzu. Pomyślano także o prostych przyjemnościach – przy pokojach hotelowych są powieszone drewniane leżaki, z których można korzystać do woli J Obiekt podzielony jest na część hotelową i cześć nazywaną Osadą z uwagi na przepiękne stylizowne wiejskie chaty w których komfort pokojów jest równie wysoki, co w części hotelowej, a nadto, każdy z nich ma swój własny, indywidualny wystrój.

Nic dodać, nic ująć: owacje na stojąco!

Wygląd i ustawność sali weselnej

Sala weselna jest nowoczesna, jednak wspaniale wpisująca się w charakter obiektu.  Wykonana ze szkła i drewna  oraz wysoka, dzięki czemu goście nie mają wrażenia stłoczenia w ciasnym pomieszczeniu. Przeszklenie na całej długości ścian daje dodatkowe wrażenie przestronności i można by podziwiać wspaniałe widoki na pagórki, gdyby nie fakt istniejącego pod salą parkingu, co mamy nadzieję, kiedyś zostanie poprawione.

Do sali weselnej wchodzi się z małego hallu, obok którego znajduje się bar. Jednak, jak pokazało nam nasze doświadczenie, jest on położony zbyt daleko od miejsca, gdzie można ustawić parkiet taneczny. Obok baru można ustawić strefę „chilloutową“

Ogólnie, sala daje duże możliwości zarówno jeśli chodzi o jej ustawienie, jak też dekoracje wnętrza i dajemy  jej owacje na stojąco !

Wygląd i dbałość o otoczenie

Otoczenie obiektu jest wymarzone dla wspaniałych, rodzinnych uroczystości. Przepiękne pagórki, zadbane trawniki, rosnąca, z roku na rok, winnica, bezpośredni dostęp do jeziora – to wszystko sprawia, że chciałoby się zostać w obiekcie nie tylko na przyjećiu weselnym, ale i na cały długi weekend ! Dajemy za to owacje na stojąco !

Dostęp do dodatkowych atrakcji

Na terenie hotelu znajduje się SPA w którym wykorzystuje się rytuały na bazie wina. Ponadto do dyspozycji są dwa baseny ( zewnętrzny i wewnętrzny), jak również mini pole golfowe, sauna. Jednak podstawową atrakcją w naszym odczuciu jest przede wszystkim natura, otaczające obiekt jeziora i lasy. Wspaniały teren umożliwia także inne atrakcje, jak organizowane tam już przez naszą agencję loty balonem J  Bez wahania dajemy zatem owacje na stojąco !

Ogólna ocena: OWACJE NA STOJĄCO !

Jeśli chcesz z nami zorganizować swoje wesele w Głęboczku , skontaktuj się z nami  perfectday@perfectday.pl

 

2. SHERATON WARSAW HOTEL

 hotel-sheraton-warszawa

Lokalizacja

Lokalizacja hotelu jest z jednej strony jego atutem, z drugiej zaś – wadą. Jest idealnie położony, ponieważ jest w centrum Warszawy i goście międzynarodowi przyjeżdżający na wesele wcześniej mają możliwość zwiedzić miasto. Ale brakuje mu tego, co teraz jest bardzo poszukiwane przez Młode Pary: ogrodu, do którego można wyjść choćby na chwilę by odetchnąć świeżym powietrzem. Natomiast na zimowe wesela – hotel jest bezkonkurencyjny. A zatem, z punktu widzenia „weselnego“, za lokalizację Sheratonowi dajemy wielkie brawa!

Jakość obsługi

Nie bez powodu hotel ma 5  gwiazdek. Jest to odczuwalne od samego wejścia, poprzez recepcję, restauracje, na paniach pokojowych skończywszy. Również podczas przyjęcia weselnego obsługa kelnerska jest na bardzo wysokim poziomie. Wiemy, że hotel nim zatrudni do obsługi imprezy osoby pracujące na zlecenie, szkoli je intensywnie. Dzięki temu nie da się stwierdzić, kto pracuje w hotelu na stałe a kto dorywczo J Za to profesjonalne podejście do obsługi gości dajemy Sheratonowi owacje na stojąco!

Jakość serwowanych posiłków

Artur Grajber, Marcin Sasin – może nie gwiazdy telewizyjne – ale świetni Szefowie Kuchni, którzy gwarantują gościom wysoką jakość jedzenia.  Zarówno w restauracjach hotelowych, jak i podczas wesel, tj. imprez, w trakcie których kuchnia musi wyserwować posiłki jednocześnie na dużą ilość osób, dania są pięknie i nowocześnie podane i smakują rewelacyjnie. Warto też dodać, że Sheraton wykonuje wspaniałe torty weselne, których smaków pewnie nie spotkacie gdzie indziej, np. tort Williams z białą i ciemną czekoladą z gruszką Williams. Pycha! Za kuchnię Sheraton dostaje owacje na stojąco!

Komfort pokojów hotelowych

Czy pokoje są standardowe czy Deluxe, są przestronne i wygodne. Ich wyposażenie jest oczywiście związane z wcześniej wspomnianymi 5 gwiazdkami, toteż nie brakuje suszarek czy desek do prasowania itp. No cóź: owacje na stojąco.

Wygląd i ustawność sali weselnej

Sala Balowa, w ktorej organizuje się wesela w Sheratonie jest raczej salą konferencyjną i taki też ma wygląd. Trochę dekoratorskiej pracy trzeba włożyć, żeby pozbyć się tego wrażenia. Minusem sali jest brak okien, które bez względu na porę roku są mile widziane. Natomiast, sala jest bardzo duża i wysoka, co sprawia, że jest bardzo ustawna i wygodna dla gości. Atutem też może być fakt, że obok Sali Balowej są mniejsze salki, które można wykorzystać na strefy chill out czy inne strefy tematyczne. Ocena: wielkie brawa.

Wygląd i dbałość o otoczenie

Niewiele można powiedzieć o otoczeniu hotelu Sheraton. Kończy się ono wraz z chodnikiem wokół budynku, ale faktycznie jest zadbane i czyste. Nasza ocena: po prostu oklaski.

Dostęp do dodatkowych atrakcji

Jak przystało na hotel konferencyjny w centrum miasta, nie można zaszaleć w samym hotelu: owszem jest fitness, jest świetna restauracja InAsia, bar SomePlace Else z muzyką na żywo, ale największą atrakcją jest po prostu bliskość do atrakcji miasta Ocena zatem: oklaski.

Ogólna ocena: WIELKIE BRAWA !

Jeśli chcesz z nami zorganizować swoje wesele w hotelu Sheraton , skontaktuj się z nami  perfectday@perfectday.pl

 

3. HOTEL ARŁAMÓW

arlamow

Lokalizacja

Hotel Arłamów położony jest na wzgórzu, z którego rozpościera się malowniczy widok na lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego, a przy dobrej widoczności z tarasu hotelowego, widać przepiękną panoramę Bieszczad Wysokich. Taka lokalizacja sprawia, że organizacja ślubu w takim miejscu – obfitować będzie w przepiękne widoki, niezależnie od wybranej przez nas pory roku. Za lokalizację rodem z bajki, dajemy – Hotelowi Arłamów owacje na stojąco!

Jakość obsługi

Obsługa w trakcie wesela bez zastrzeżeń, z powodzeniem radzi sobie z serwowaniem nawet kilkudaniowych obiadów. Choć wszyscy pracownicy bardzo się starają, zdarzają się małe wpadki. Warto w tym miejscu jednak podkreślić, iż hotel otwarty jest na wszelkie nasze pomysły , co znacznie ułatwia organizację np. nietypowych atrakcji dla naszych gości. Miejmy nadzieje, że przy kolejnej naszej wspólnej realizacji, w tym miejscu pojawią się owacje na stojąco, a tym czasem dajemy – oklaski!

Jakość serwowanych posiłków

Szef kuchni to prawdziwy artysta, nie tylko dba o smak, ale i oryginalny sposób podania wszystkich swoich potraw. Na specjalne życzenie Pary Młodej przygotowuje indywidualne menu , idealnie skomponowane według podanych wskazówek i sugestii, co zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających Par. Za wykwintność menu oraz sposób jego podania, dajemy oczywiście – owacje na stojąco!

Komfort pokoi hotelowych

Pokoje w Hotelu Arłamów zaprojektowano w taki sposób aby z okien każdego pokoju rozpościerał się przepiękny panoramiczny widok na Bieszczady. Każdy z pokoi jest przestronny i urządzony w przemyślany, komfortowy i gustowny sposób, choć z pewnością nie wszystkim przypadną one do gustu.  Duża liczba pokoi daje nam możliwość zakwaterowania, wszystkich naszych gości weselnych w jednym miejscu. Za standard pokoi oraz duże możliwości organizacyjne , dajemy  – wielkie brawa!

Wygląd i ustawność sali weselnej

Tutaj do wyboru mamy różne możliwości. Hotelowe Patio, które zarówno w dzień jak i w nocy, prezentuje się rewelacyjnie, może być również świetną alternatywą na wypadek niepogody dla tych par, które zdecydują się na ślub plenerowy w ogrodzie hotelowym. Hotel dysponuje także kilkoma restauracjami, a każda z nich urządzona jest w innym stylu i klimacie , co pozawala nam na wybranie takiego miejsca , które charakterem będzie najbardziej spójne z naszymi gustami i wyobrażeniami tego wymarzonego dnia. A gdy żadna z powyższych możliwości nie trafi w nasze gusta, hotel dysponuje kilkoma salami bankietowymi o regularnych kształtach i neutralnych kolorach, które pozwalają nam na praktycznie nieskończone możliwości aranżacji przestrzennej i dekoratorskiej naszej uroczystości.  Za tak wielkie możliwości wyboru odpowiedniego wnętrza na nasze przyjęcie – dajemy oczywiście – owacje na stojąco!

Wygląd i dbałość o otoczenie

Otoczenie hotelu zaplanowane i pielęgnowane jest z niebywałą starannością. Już jadąc do Arłamowa ma się wrażenie, że czeka nas coś niezwykłego, gdyż w okolicy prócz lasów , gór i przestrzeni nie ma zupełnie nic. Do hotelu prowadzi droga , która sprawia wrażenie „drogi do nieba”. A na jej końcu naszym oczom ukazuje się przepiękny kompleks hotelowy z terenami zieleni wokół – całość po prostu zapiera dech w piersiach – i za to uczucie – owacje na stojąco!

Dostęp do dodatkowych atrakcji

Goście hotelu mogą zrelaksować się przed i po weselu w trzypoziomowym kompleksie SPA z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących. W trakcie uroczystości weselnej, możemy skorzystać z wykfalifikowanej opieki , która zabawi dzieci w hotelowym przedszkolu Po weselu, goście również nie będę się nudzić, gdyż hotel ma doskonałe zaplecze sportowo-rekreacyjne. Dodatkowo, jako jedyny tego typu obiekt w Polsce, Hotel Arłamów posiada własne lądowisko. Za tak bogate możliwości rekreacyjno – relaksacyjno – sportowe dla naszych gości – dajemy oczywiście – owacje na stojąco!

Ogólna ocena: OWACJE NA STOJĄCO !

Jeśli chcesz z nami zorganizować swoje wesele w Arłamowie , skontaktuj się z nami  perfectday@perfectday.pl

 

4. HOTEL ZAMEK NA SKALE

kozi gród

Lokalizacja

Zamek na Skale położony jest w samym sercu Kotliny Kłodzkiej. Spokojna okolica z dala od wielkomiejskiego zgiełku pozwala na kilka chwil relaksu i odpoczynku. Z drugiej strony oferujący liczne atrakcje region pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Za malownicze tereny, pełne niespodzianek z historycznym akcentem – owacje na stojąco!

Jakość obsługi

Pracownicy obiektu to w większości młodzi, chętni do pomocy ludzie. Niektórzy z nich stawiają swoje pierwsze kroki w gastronomii i hotelarstwie, lecz od razu da się zauważyć ich duży potencjał. Właściciele w większości starają się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Młodych Par. Za to wszystko – oklaski!

Jakość serwowanych posiłków

Tutejszy szef kuchni słynie z własnych wyrobów wędliniarskich i rybnych. Niebywały i wykwintny gust kulinarny, który reprezentuje stawia go na najwyższych miejscach podium wśród polskich kucharzy. Zawsze serdeczny i otwarty na wszelkie sugestie Młodych Par tworzy na talerzach istne cuda! Dla Pana Marka Mola – owacje na stojąco!

Komfort pokojów hotelowych

Wszystkie pokoje w Zamku na Skale utrzymane są w średniowiecznym stylu zamkowych sypialni. Pokoje są duże, funkcjonalne i wygodne. Ponadto na terenie obiektu znajduje się również hotelowa oficyna. Tutaj pokoje są już utrzymane w bardziej surowym i chłodnym klimacie, który nie każdemu może przypaść do gustu. Wszystkie pokoje jednak zachowują w miarę wysoki standard i za to – oklaski!

Wygląd i ustawność sali weselnej

Dziedziniec Zamku, na którym odbywają się przyjęcia weselne jest duży, przestronny i bardzo wysoki, co daje poczucie ogromnej przestrzeni. Z pozoru trudne kolory zastosowane we wnętrzu, pozwalają na szaleństwo w aranżacjach dekoracyjnych. Ponadto duża powierzchnia daje szansę na dowolne ustawienie części jadalnej i tanecznej. Z dziedzińca Zamku swobodnie można przejść do pomieszczenia, które na co dzień spełnia rolę uroczej kawiarni. Podczas przyjęcia znajdowały się tutaj bufety, słodki stół i barek z alkoholami. Trochę za dużo tutaj elementów dekoracyjnych samego Zamku – ale taki już urok historycznych miejsc. Za duże możliwości aranżacyjne tego obiektu – wielkie brawa!

Wygląd i dbałość o otoczenie

Otoczenie Zamku na Skale to niekończący się ogród. Zadbane trawniki, piękne kwiaty i drzewa – do tego zestawu tylko leżak i można zapomnieć o całym świecie. Ponadto odnowiona altana utrzymana w nieco rustykalnym stylu, pozwala na organizację plenerowych ceremonii ślubnych. Dajemy za to – owacje na stojąco!

Dostęp do dodatkowych atrakcji

Na terenie Zamku znajduje się strefa SPA & Wellness. Można tutaj skorzystać z basenu, jacuzzi czy łaźni parowej. Ponadto obiekt przygotował 7 profesjonalnych gabinetów, w których można poddać się zamkowym terapiom piękna. Przygotowane zostały również specjalne pakiety dla dwojga, dzięki czemu Młode Pary mogą zapomnieć o przedślubnym stresie. Zrelaksowani samym opisem dajemy – wielkie brawa!

Ogólna ocena: WIELKIE BRAWA! 

Jeśli chcesz zorganizować przyjęcie weselne w Zamku na Skale z Perfect Day – skontaktuj się z nami – wroclaw@perfectday.pl

 

5. KOZI GRÓD HOTEL & RESTAURANT

Kozi Gród

Lokalizacja

Hotel Kozi Gród położony jest na malowniczych Kaszubach, zaledwie 25 km od centrum Gdańska, co jest niewątpliwym atutem obiektu. Z jednej strony dobry dojazd, z drugiej –  spokój, bliskość jezior, pagórki, oraz ładnie zagospodarowany teren zielony hotelu, pozwalają na zorganizowanie wesela weekendowego, dając wytchnienie całej rodzinie Za to wszystko dajemy owacje na stojąco !

Jakość obsługi

Zawsze stawiamy wysoko poprzeczkę wybieranym przez nas obiektom na przyjęcie weselne, szczególnie jeśli chodzi o poziom obsługi . Mając zatem porównanie do innych obiektów aspirujących do grona najlepszych,  liczymy na obsługę na jeszcze wyższym poziomie, elastyczność i chęć pomocy.

Wesela organizowane przez nas w Kozim Grodzie uważamy jednak za bardzo udane, toteż za to kryterium ogólnie dajemy oklaski!

Jakość serwowanych posiłków

I tu także z wielką przyjemnością możemy potwierdzić wspaniałą jakość serwowanych dań.  Szef Kuchni – Przemek Formela –  jest niewątpliwą gwiazdą obiektu. Dba o najwyższą jakość przygotowywanych dań, specjały kuchni staropolskiej i nie tylko doceniło już tysiące gości, w tym także organizatorzy przyjęć, takich jak nasza agencja. Warto dodać, że szef kuchni nierzadko, osobiście nadzoruje przyjęcia weselne. Za talent, profesjonalizm i zaangażowanie szefa kuchni przyznajemy owacje na stojąco!

Komfort pokojów hotelowych

Pokoje w Hotelu Kozi Gród są estetycznie urządzone i przyjemne, choć nie wyróżniają się niczym szczególnym – można by rzec;  gwarantują odpowiednią jakość za rozsądna cenę, dlatego w tej kategorii przyznajemy oklaski !

Wygląd i ustawność sali weselnej

Tym razem Was zaskoczymy, ponieważ nie rozważaliśmy nigdy Koziego Grodu do organizacji wesela wewnątrz obiektu, chociaż na średnie i  mniejsze,  kameralne przyjęcia, z pewnością znajdzie się miejsce w hotelowej restauracji, czy sali bankietowej z widokiem na ogród. W naszym odczuciu, największym atutem obiektu, jest świetny teren, dający możliwość postawienia namiotu i zorganizowania tam wesela plenerowego. Tak też właśnie zrobiliśmy organizując wesele w Kozim Grodzie. Za tą możliwość przyznajemy zatem wielkie brawa !

Wygląd i dbałość o otoczenie

Kozi Gród dysponuje ładnie urządzonym i dość sporym terenem zielonym. Znajduje się tu staw, dający namiastkę  znajdujących się nieopodal jezior. Starannie wypielęgnowany trawnik, miłe oku sosny i brzózki, pozwalają na organizację wesela w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Za takie możliwości przyznajemy wielkie brawa !

Dostęp do dodatkowych atrakcji

Mnogość oferowanych przez Hotel Kozi Gród atrakcji jest dużym atutem. Zarządzający zadbali zarówno o rozrywkę podczas niepogody, zapewniając gościom przeszklony basen, kręgielnie, stoły bilardowe, jak również o liczne atrakcje na zewnątrz, co z pewnością uatrakcyjni pobyt gości, tym bardziej jeśli wszyscy przyjadą na weekend ! Za takie możliwości dajemy owacje na stojąco !

Ogólna ocena: WIELKIE BRAWA !

Jeśli chcesz z nami zorganizować swoje wesele w Kozim Grodzie, skontaktuj się z nami gdansk@perfectday.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × one =

*