Księżycowy pył

Odpowiednim doborem kwiatów, szkła, oświetlenia możemy zupełnie zmienić charakter wnętrza, wprowadzając klimat jaki nam się wymarzył. Jeżeli chcemy by to była sceneria księżycowa, magiczna proponuję dekorację w kolorze bieli. Najlepiej by bazą tej scenografii była biała gipsówka, na niej przepięknie odbija się światło i możemy wybierać klimat od bardzo zimnego, srebrzystego do ciepłego, amarantowego czy fioletowego.

Światło padające na gipsówkę przepięknie cieniuję tę roślinę, powodując że tworzy się bajkowa sceneria.

Światło sceniczne ale również światło świec wzajemnie się uzupełniają, jedne chłodzą inne ocieplają, tlą się w księżycowej poświacie. Dlatego proponujemy ich tutaj bardzo dużo, w szklanych kulach, szpikulcach, na pięknym świeczniku, w wysokich szklanych lampionach.

Wszystko ma się tlić, migotać, wabić. Uzupełnieniem aranżacji z gipsówki jest dodanie dodatkowego kwiatu, w tym przypadku orchidei, która wprowadza element rajskości, elegancji i przełamuje przaśność gipsówki. Te dwa kwiaty świetnie ze sobą korespondują. Wybór kwiatów to jednak nie wszystko, teraz trzeba poszukać sposobu by je nietypowo poukładać, pięknie zaaranżować no i odpowiednio oświetlić. Surowość gałęzi na stołach i pomiędzy stołami, szklane elementy łączymy z miękką gipsówką, elegancką orchideą, zapalamy świece i mamy nastrój nie z tej ziemi. Musimy pamiętać, że nie tylko wspomnienia ale również fotografie z wesela zawsze przywołają nastrój tamtego dnia. Nie trudno sobie wyobrazić, jak niezwykłe będą zdjęcia w takiej scenerii.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + twenty =

*