Granat i złoto – wytwornie i stylowo

Wesele polsko – kanadyjskie, zorganizowane dla naszej pary na zamku w Rydzynie, obfitowało w granat i złoto z dodatkiej bieli kwiatów. Jak mawiał Christian Dior, granat to jedyny kolor, który może konkurować z czernią. W połączeniu ze złotem stworzyliśmy aranżację elegancką, lekko stylizowaną, nawiązującą do stylu poprzednich epok, w formie cytatu a nie, wiernego odtworzenia.

Zaproponowaliśmy zastosowanie oryginalnych rozwiązań: granatowe obrusy a na nich złote talerze. Aranżacja kwiatowa zaczęła się nisko przy stole, pojedynczymi kwiatostanami i sukcesywnie pięła się do góry aż do 100 cm wysokości. Białe kwiaty w połączeniu z farbowanymi liśćmi dębu oraz złotymi, podłużnymi elementami dekoracyjnymi stworzyła niepowtarzalny efekt.  Krzesła zostały ozdobione granatową koronką, ten motyw pojawił się też w menu i na wizytówkach. Na stołach zostały ustawione szklane, złocone świeczniki, które sprawiły, że stół błysnął delikatnie w ich świetle.

Jak wspomina sama Panna Młoda, tej nocy Zamek w Rydzynie był utopiony a starym granatowym atramencie i eleganckim złocie. Dekoracje fantastycznie współgrały z salą balową. Specjalnie na to wesele zostały zbudowane drewniane rynny, które pokryte były złotym pyłem, na które został wylany granatowy atrament. W nawiązaniu do części kanadyjskiej wesela, na stołach pojawiły sie złote, ręcznie malowane „fluer-de-lis”. Były też parawany, na których zawisły zaprojektowane tkaniny z motywem przepięknej koronki. Było bogato, tajemniczo i z odrobiną zamkowej pajęczyny… Był też motyw motyli, które pojawiły się w dekoracjach i przysiadły do stołów podczas tej szalonej nocy. Dziękujemy wyjątkowej parze – Beacie i Danowi, za zaufanie jakim nas obdarzyliście a jednoczeście za wielki wkład w tą realizację.

Zapraszamy do zamku…

_MG_7095-vert _MG_2014-horz _MG_2015-vert _MG_2049-horz _MG_2065-horz _MG_2086-vert _MG_2123-vert _MG_2177-horz _MG_2213-vert _MG_6979-vert _MG_7042-vert _MG_7088-vert

 

Organizacja i koordynacja: Perfect Day Wedding Planners

Miejsce: Zamek w Rydzynie

Dekoracje: ArtSize

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × two =

*